W dniu 25.04.2023 roku obchodziliśmy w szkole ,, Dzień Ziemi ’’.

     W tym dniu dla wszystkich uczniów naszej szkoły odbyła się lekcja związana z ochroną środowiska. Prezentacja z udziałem naszych uczniów uzmysłowiła pozostałym uczestnikom, jak bardzo nasza planeta jest zagrożona zagładą. Celem tego wyjątkowego święta jest zwrócenie uwagi mieszkańców naszej planety na problemy związane z ochrona przyrody i promowanie postaw proekologicznych. Pragniemy mieć swój udział w ochronie środowiska w którym żyjemy. Jesteśmy jego częścią i chroniąc je przed zagładą, gwarantujemy sobie lepsze zdrowie, a nawet życie.

                                                            Kochamy naszą Ziemię, na której rośniemy i która nas żywi…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments