Dnia 3 czerwca w naszej szkole, po kilkuletniej przerwie, odbyły się zawody spławikowe na łowisku Tyczewo II. Pogoda w tym dniu była wymarzona do wędkowania. W zawodach wzięło udział siedem dwuosobowych drużyn. Po losowaniu miejsc zawodnicy udali się na wylosowane stanowiska, gdzie zaczęli przygotowywać się do łowienia. Samo łowienia trwało 2 godziny podczas którego łowiono głównie małe i średnie płocie. Najlepszy wynik osiągnęli Miszczyszyn Miłosz i Wierzbiński Tomasz uzyskując 1080 punktów. Drugie miejsce zajęli Kotarski Jakub
i Chuderewicz Jakub uzyskując 450 punktów. Trzecie miejsce wywalczyli Jasieniecki Mateusz
i Cywka Oliwier uzyskując 420 punktów.
Każdy z uczestników otrzymał nagrodę w postaci sprzętu wędkarskiego (kołowrotki, podbieraki, pudełka, podpórki, przynęty itp). Po zakończonych zawodach był również czas na kiełbaski i mięsko z rusztu.
Dziękujemy kołu PZW Gmina Tychowo za udostępnienie łowiska, pani Urszuli Fornalczyk za przygotowanie nagród, firmie Mechanik za transport zawodników oraz Zakładowi Stolarskiemu „Grodzik” za zakup prowiantu. Wielkie podziękowania należą się również pani Agnieszce Czupie oraz pan Ireneuszowi Szyderskiemu. Za zaangażowanie, za rozwijanie pasji u młodzieży, za poświęcony czas .

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments