W czwartek, 10 listopada 2022 roku, obchodziliśmy w naszej szkole niezwykłą uroczystość – Święto Szkoły. Tego dnia uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie oraz zostali pasowani na uczniów klas mundurowych. To święto łączymy zawsze z obchodami Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie szkoły na tę okazję przygotowali poruszającą inscenizację, przypominającą, jak cenną wartością jest wolność oraz pokaz sztuk walki, oglądany na stojąco!! Dziękujemy przybyłym Gościom, Orkiestrze Wojskowej – zawsze uświetniających naszą uroczystość. Cieszy nas obecność bliskich naszych uczniów, którzy tak licznie przybyli i ze wzruszeniem uczestniczyli w tym wyjątkowym spotkaniu. Po części oficjalnej odbyły się tradycyjne otrzęsiny.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments