W dniach 02-04.11.2022. grupa młodzieży z naszej szkoły (Jakóbczak  Klaudia, Borzęcka Klaudia, Mazan Oliwia, Wawrzyńczyk  Oliwia, Śliwczyński Miłosz, Suberlak Bartłomiej, Świątkowski Michał, Kryczkowski Adam) wraz z opiekunem (Mirosławem Bodnarem) przebywała w Szkole  Wyższej  Wymiaru Sprawiedliwości w Kaliszu. Pobyt naszych uczniów realizowany był w ramach współpracy naszej szkoły z SWWS w Kaliszu. W trakcie pobytu realizowane były zajęcia dotyczące funkcjonowania służby więziennej. Zajęcia miały zarówno charakter wykładów jak i zajęć praktycznych, w trakcie których nasi uczniowie mieli okazję bardzo dokładnie zapoznać się ze specyfiką służby więziennej. Zajęcia (szczególnie praktyczne – strzelanie, samoobrona) cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem młodzieży).  Pobyt w SWWS był dla naszej młodzieży bardzo ciekawy i pozwolił poszerzyć wiedzę dotyczącą tej służby.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments