Dyrekcja Liceum Ogólnokształcącego w Tychowie uprzejmie przypomina, iż nasza Szkoła obchodzi w tym roku Jubileusz 50-lecia swojego istnienia. Z tej okazji zostały zaplanowane uroczystości jubileuszowe w dniu 14 października 2022 r., na które zapraszamy absolwentów oraz byłych i obecnych pracowników naszej szkoły. Szczegółowy harmonogram uroczystości znajduje się na stronie Liceum Ogólnokształcącego w Tychowie ( lotychowo.pl ) w zakładce 50-lecie.

 

Uroczystości planujemy w dwóch odsłonach:

 

  1. a) Spotkanie pokoleń – oficjalne uroczystości na terenie szkoły w godz. 1200 – 1600 ; koszt 70,- zł od osoby z wyjątkiem byłych nauczycieli oraz pracowników obsługi i administracji
    ( obowiązuje jednak zgłoszenie uczestnictwa ). Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w uroczystościach w sekretariacie szkoły tel. 535 772 121 do 22 września 2022 r. Chętnych zapraszamy także na mszę świętą w godz. 1130 – 1230, podczas której nastąpi poświęcenie nowego sztandaru szkoły.

 

  1. b) w formie Balu Absolwenta w restauracji „Jutrzenka” w Tychowie 1800 – 100, koszt 200 zł od osoby ( ilość miejsc ograniczona ). Dla osób chcących skorzystać z Balu Absolwenta istnieje możliwość bezpłatnego noclegu w internacie szkolnym. Szczegółowych informacji udzielają: sekretariat szkoły 535 772 121, dyrektor szkoły 608 038 846 oraz p. Sylwia Walkusz z ramienia Komitetu Organizacyjnego 512 954 120. Nr konta oraz zasady uiszczenia opłat zostały zamieszczone na stronie Liceum Ogólnokształcącego w Tychowie w zakładce 50-lecie.

 

Z niewymowną radością liczymy na Państwa liczny udział w obchodach Jubileuszu.

 

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Liceum Ogólnokształcącego

w Tychowie

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments