Dnia 12.04.2022 roku przedstawiciele naszej Szkoły byli na spotkaniu w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koszalinie (https://www.pwsz-koszalin.pl). Spotkanie dotyczyło podjęcia współpracy w zakresie realizacji wspólnych przedsięwzięć oraz poszerzenia oferty kształcenia naszego Liceum o tematykę bezpieczeństwa publicznego i ratownictwa.
W trakcie spotkania Rektor PWSZ dr Jan Kuriata, prof. PWSZ oraz Dyrektor LO w Tychowie podpisali porozumienie, w którym określono szczegółowy zakres wspomnianej współpracy obejmujący m.in. realizację wspólnych przedsięwzięć o charakterze popularno–naukowym, udział
w istotnych wydarzeniach czy wsparcie merytoryczne w zakresie prowadzonej edukacji.
Pan Rektor wyraził nadzieję, że podjęta przez kadrę Liceum Ogólnokształcącego inicjatywa przyczyni się do przygotowania absolwentów, którzy będą kontynuowali kształcenie w trakcie studiów wyższych w murach PWSZ w Koszalinie.
Jesteśmy pod wielkim wrażeniem nowoczesnej bazy dydaktycznej i szerokiej oferty kształcenia proponowanej przez PWSZ w Koszalinie. Liczymy na owocną współpracę i zapraszamy młodzież do podjęcia nauki w klasie bezpieczeństwa publicznego i ratownictwa w LO Tychowo.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments