Delegacja naszej szkoły wzięła udział w obchodach 30 rocznicy utworzenia Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie. Wśród gości znaleźli się parlamentarzyści, wojewoda zachodniopomorski, władze samorządowe, przedstawiciele uczelni wyższych oraz dowódcy jednostek niemal wszystkich rodzajów służb mundurowych. Uroczystość była okazją do podziękowań, wyróżnień oraz podsumowania pracy ośrodka. Niemal we wszystkich przemówieniach wskazywano na poświęcenie funkcjonariuszy Straży Granicznej oraz znaczenie ich służby, szczególnie w kontekście wydarzeń na granicy polsko-białoruskieji wojny w Ukrainie. Naszą szkołę, obok dyrektora Daniela Wacha reprezentowali uczniowie klasy I i II o profilu SG: Gabriela Suberlak, Dominik Woźny, Rafał Dereń i Adrianna Kowalczyk.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments